Labobinx Smart Akıllı Karavan Sistemi

Labobinx Smart Akıllı Karavan Sistemi

[x]Route, karavan dünyasında mükemmel bir teknolojik değişim sunuyor.

Route karavan otomasyon sistemi, seyahat tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir akıllı karavan otomasyon sistemidir. Bu sistem, karavanınızda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok özelliği içerir ve seyahatlerinizin daha keyifli hale gelmesini sağlar.

Bu sistem, kullanıcılara tablet uygulaması üzerinden tam kontrol sağlamaktadır. Xroute akıllı karavan sistemi tablet uygulamasının kişiselleştirilebilir arayüzü, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve zevklerine göre özelleştirilebilir. Bu özellik, kullanıcılara daha kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlar.

Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

Dimmer Aydınlatma, Elektronik Cihaz Kontrolü,  Motor kontrol, Güç Yönetimi, Akıllı Sensörler ve çok daha fazlası…

xRoute akıllı karavan kontrol sistemi, modern karavanlarla seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için tasarlanmış bir karavan kontrol sistemidir. Bu sistem, karavanınızda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok özelliği içerir ve bu özellikler arasında enerji tasarrufu, konfor, güvenlik ve hareket kabiliyeti gibi faktörler bulunur.

Dimmer Aydınlatma ile ışık yoğunluğunu ayarlama imkanı sağlayan özelliği sayesinde kullanıcılar, aydınlatmanın yoğunluğunu istedikleri şekilde ayarlayabilmektedir. Aydınlatmanın yoğunluğunu azaltarak daha sıcak bir atmosfer yaratmak mümkünken aydınlatmanın yoğunluğunu arttırarak daha net bir görüş alanı elde edilebilir.

RGB özellikli Ledler ile istediğiniz ambiyansa göre renk değiştirerek modunuzu değiştirebilir, ideal ışık yoğunluğu ile kusursuz ortamlar hazırlayabilirsiniz.

Elektronik Cihaz Kontrolü ile karavanda bulunan ışıkların, klimanın, televizyonun, su ısıtıcısının ve diğer elektronik cihazları sadece bir tuş yardımı ile açıp kapatabilirsiniz. Elektronik cihazlarınızla ilgili fonksiyonlar koyabilirsiniz. 

Örneğin, temiz su seviyesi %5 in altına düştüğünde su pompasının çalışmasını engelleyerek susz çalışara zarar görmesini engellemektedir.

Motor Kontrol ile karavandaki motorlu masa, motorlu televizyon mekanizması, tente, asansör yatak gibi donanımlarınızı tablet veya cep telefonu üzerinden kolayca kontrol ederek konforunuzu üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Güç Yönetimi ile akünün voltajını sürekli olarak izleyerek ve kullanıcılar akünün ne zaman şarj edilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Akünün doluluk seviyesi ise, akünün tam olarak ne kadar şarj olduğunu gösterir.

Akım sensörleri ile beraber tüketim veya yükleme akımını  izleyerek, kullanıcılar akünün ne kadar güç tükettiğini ve nekadar sürede şarj olacağı konusunda bilgi sahibi olabilirler. 

Ayrıca herhangi bir kısa devre durumunda akım sensörü olağan dışı bir ölçerek sistemi korumaya alarak enerjiyi kesip elektrnik cihazların korunmasını sağlamaktadır.

Gösterge Ekranı ile sistem tarafından sağlanan bilgileri gösterir ve kullanıcılara karavanlarının durumu hakkında anlık bilgi sağlar.

Karavan otomasyon sisteminin gösterge ekranı, genellikle karavanın içindeki bir panelde yer alır. Bu ekran su seviyesleri, iç sıcaklık, dış sıcaklık, nem gibi bilgileri gösterir.

Akıllı Sensörler sistemin tamamlayıcı unsurlarıdır. Akım sensörleri, sıcaklık sensörleri, nem sensörü, yangın/gaz sensörü ve denge sensörleri sayesınde karavanınıza dair bütün bilgileri elde edip buna göre akıllı karavan sistemini optimize edebilir, karavanınızı daha konforlu, güvenli ve verimli kullanmanızı sağlamaktadır.

Kablosuz Kontrol özelliğine sahip xRoute karavan kontrol paneli sayesinde ister sistem tabletiyle ister cep telfonunuz ile kablosuz olarak karavanınızın etrafında 30m çapa sahip bir çekim alanına sahip olursunuz. Artık karavanınızda mükemmel abiyanslar yaratıp, tatilinizin tadını çıkarmak için kontrol paneline gitmenize ihtiyaç duymayacaksınız.

Karavan deneyimini akıllıca kontrol et. – xRoute ile özgürlüğün tadını çıkar!

xRoute Akıllı Karavan Kontrol Paneli gelişmiş teknolojisi, kullanıcı dostu arayüzü ve sunduğu özellikler ile karavan kullanıcılarının tatillerini daha keyifli hale getiriyor.

Tam zamanlı bir karavan kullanıcısı mısınız yoksa hafta sonları için bir savaşçı mısınız, Xroute akıllı karavan kontrol paneli hayatınızı daha kolay ve keyifli hale getirecektir. Neden bekliyorsunuz? Hemen bugün alın ve akıllı karavanın faydalarından yararlanın

× How can I help you?